Ana Sayfa İletişim

Hotel Gazipasa Star Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Gazipasa Star hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Gazipasa Star Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbat Bi Otel
Kendimi 2000 li yıllarda yaşıyomuş gibi hissettim. Otel çok eski, dökülüyor. Resepsiyondakiler sizi dövmese iyi, güleryüz sıfır. Kahvaltılıklar berbat, personel sayısı yetersiz. Havuza kloru basmışlar, kaç günde bir değişiyor merak ediyorum.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEsyalar cok eski...Banyo perdesi muhtesem😁 cektiginde elinde kalacak diye korktugun sifona hic laf etmiyorum bile. Fiyat dusuk kalite daha da dusuk.. yastik carsaf sari lekeleriyle size göz kirpiyor


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL
iftira atamanın yalan söylemenin bir anlamı yok.adam gibi otelde kalırsanız adam gibi muamele görüyorsunuz.her şeyi ile verdiğim para ile kısalayınca mükemmel bir tatildi.otel sahibini ve çalışanlarını kutlarım


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbende otelde calısıyorum antalya okurcalarda sabah girişler olmaz imkansız gibi birsey misafirler çıktıgında odanın detaylı tenizliği asagı yukarı 45 dk sürer tek yapılıyorsa we hijyen istiyorlarsa bu gecerlidir we biz otelde çalısan olarak türk misafirlerimizden çok çektik her defasında canımızı okudular odaları les gibi bırakıpta sıkayet etmeler tatile gelmiş olabilirsiniz ama bizde insanızanlayış gösterin günlük 25 30 odadan asagı oda yapmıyoruz we çıkıslar oluyor 5 10 tane saatisiz hesaplayın gireceğim die diretip bizi güc durumunda bırakıyorsunuz ltfn anlayıs we kat hizmetlerinde calısanmaid arkadaslarımıza bahşiş werirseniz o odayı mutlulukla yapar we sizide memnun eder en azındanben böyleyim :D


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHARİKA
28.08.2010 günü rezeervasyon yaptırarak aile olarak bu otelde tatil yaptık.toplam 5 kişi idik ve apart dairede kaldık.günlük 5 kişiiçin 60 euro para ödedik.kişi başı 12 euro.Side gibi yerde kişi başı ödenem bu para ile 4 dörtlük tatil. hergün odamız temizlendi.iki günde bir havlumuz ve üç günde bir çarşaflarımız degişti.Yüzme havuzu dersen pırıl pırıl Çocuklarımız gün boyu aqua parkta eqlendi.restauran ve oteldekiiçecekler oldukca ucur.Deniz ve plaj harika idi.Otelde daha çok yabancılar vardı.Ottelin merkezi yerde ol,ması nedeniyle her tarafa dolmuşla gitme imkanı vardı.Otel hakkında yazılan bazı kötü yorumları tatile gitmeden bende okudum Ancak otelde iken şahit oldugun bazı olaylar sonucunda yapılan bu yorunların ne kadar da fevri ve gerçek dışı yapıldıgını gördüm.Adam sabahleyin saatn ı 7 sinde gelmiş odasının hazır olup olmadıgı soruyor.İçerde konaklayana yaşama hakkı yok.otele girişi saatı nın kaçta oldugundan haberi yok.
Otel boşaltılırken de akşama akadar kalmak istiyor. Dogrusu tatil kültürü bizdebiraz farklı
En önemliside otelde ailemle kaldıgım süre içinde en ufak bir rahatsızlık hissetmedik.son derece güvenli.Ayrıca otelde kalan yabancılarla bizlere farklı muamele ediliyor gibi görünse de yaabancı akşam otelde yemel yemekte parasını ödemekte otel de para kazanmakta.bizim bazı arkadaşlarımız da otelde piknik yapmakta.tabiki biraz farklılık olıyor.
Tekrar tatile Side ye gidersem başka hiç bir yere gitmerm.tavsiye dedrim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
28 Temmuz da giriş yaparak bu otelde 10 günlük tatil yaptım.Bu otel hakkında şikayetci olan arkadaşlarımızın hayatlarında tatil yapıp yapmadıklarını merak ediyorum Acaba sabahın 07.30 unda nerede görülmüş odaya girildiği.İşine geldiği zaman saat 07.30 da odaya girmek istersin .işine gelmediğizaman da saat 12 00 de odanı noşltmakl istemessin Otellere giriş saat 14.00 den önce mümkün değildir.Adam gibi yabancılardan biraz kural ögrensek iyi .olacak.ben otelde sabah 8 de odamın hazır olup olmadıgını sorerken 15-20 kişilik bir ingiliz grubu geldi ve derhal odalarına alındılar.niçin bunlar alınıyor diye sordugumda odalarının 1 gün önceden reservasyon yapıldıgını be boşbekletildiğini söyladiler.bende odam hazır olunca saat 11 gibi girdim.Otelde kalan bazı arkadaşlarımızın otel bahçesini belediye piknik alanına çevirdiklerini görünce utandım.Otel sahibi yine de bu arkadaşlara toleransla baktı.Otele yeni giriş yapmak isteyen bir aile de biz orada iken sabahın saat 8 inde otele geldi ve otele girmek için rceptionda münaka edip duruyordu otel sahi bi de giriş saatinin 12 den önce mümkün olmadıgını anlatmaya çalışıyordu.. Otel çevresi butun bunlara ragmen son derece temizdi.Su kaydıragının çalışma saatlerine malesef yaabancılar uymakta ama bizim arkadaşlarımız saat falan dilnememektedir.Merak ediyorum bu arakadaşlarımın o tarite bu otele ödemiş oldukları parayı. O paralarla o tarihte acaba Side de pansiyon bile bulma şansları varmı idi.Otelin yemekleri güzel personel bütün gücüile çalışıyorYemek saatlerinde hiç sıraya riayet etmeyen bu arkadaşlarımıza yabancılar alaycı bir şekilde gülüyorduOtel hakkında eleştiride bulunan bu tatilcilerin eleştiri ve şikayetlerinin bana göre hiç birisi dogru degil.yolunuz düşerse gidin göreceksiniz
Odalar hergün temizlenmekte 2 güne bir havlular degişmektedir.
Tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederim%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat kelimesi yetmez
en başta otele ilk girdiğinizde otel sahibi tafından dayak yemiyosanız çok şanslısınız.temizlik namına hiçbir şey yok.yastıklar,pikeler,çarşaflar,havlular lekeli yırtık.yataklar 20 yıllık falandı herhalde her sabah sırt ağrısıyla uyandım havuzlarında devirdayım yoktu galiba çok şükür hastalık kapmadım.tabi bir de personel türk olduğunuz için size 2. sınıf insan muamelesi yapıyo ama işkence çekip paranızla aşağılanmak için bundan daha iyi yer bulamazsınız.ben de tatile gitmeden önce yorumlara okuyup itimat etmemiştim daha sonra tatilim başlayınca ne demek istediklerini anladım şimdi sideye bile gidebileceğimi sanmıyorum.sizde bu otel yıkılıp yerine yeni bir otel yapılana kadar uzak durun!


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
Arkadaşalrın yaptığı yorumlara anlam veremedim. Bende o tarihlerde ailemle Gazipasa Star Hotelde 10 gün konakladım. Özellikle aile oteli olmasından dolayı bui tercih ettim. Girişte güleryüzle karşılandık. Otel sahibi ve ailesi bizle tatilimiz boyunca hep ilgilendiler. Personel de aynı şekilde, gayet nazik, kibar ve efendi şekilde işlerini en iyi şekilde yaptılar. Ot6elde kesinlikle yabancı türk ayrımı yapılmıyor. Özellikle personel türklerle daha yakından ilgili.Biz tatilimizden çok memnun kaldık.Seneye tekrar hiç düşünmeden ailemle rahatca tatilimi yapabileceğim tek adres bu oteldir.Herkese tavsiye ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Gazipasa Star Side

Şikayet Et