Ana Sayfa İletişim

Hotel Side Star Park Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Side Star Park hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Side Star Park Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Berbat
Gelen müşteriye otelin değer vermediği, hizmette ki eksiklik ve yemeklerin rezalet olması. Biz internette oteli beğenip geldik ve 5 günlük bayram tatilimiz rezil oldu. Umarım bundan sonra işletmeyi düzeltirler.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
oteli ailem ile birlikte 4 kişilik 2 oda olarak ayırttık. otele girer girmez modum düştü elektirkler yok...jeneratör asansör çalışmaz odalarda klima çalışmadı..iilk girer girmez eyvah diyerek girdimki gerçekten eyvah dedirtti...yemek yenilen yer hamam mı saunamı belli değil...ama personel muhteşem....çalışan ekip mutfak personeli servis personeli ..kat görevlileri muhteşem.. bu tatilin en güzel tarafı dostluklar kurabilyorsunuz... heleki ben dede olarak çıktım o otelden.parasını kıyasladığımızda ancak bu kadar olur dedirtti.. umarım bu eksik olan taraflar düzeltilir....tekrar gidilebilinir bir ortam


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum2006 yılında balayı için gittik çok memnun kaldık yemekleri temizliği personeli çok ii di tek dezavntakı deniz 150 mt olması ancak odaçok rahatsız etmiyo deniz mükemmel herkese tavsiye ederim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
düzeltme özür dilerim dönemimde hatalı giriş yaptım. Temmuz 2005 olarak düzeltiyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika bir otel
2006 temmuz ayında eşim ve iki çouğumla gittiğim otelde huzurlu bir tatil yaptık personel eğitimli yiycekler kaliteli temiz odalar temiz güleryüzlü personel deniz ve kumsal harika. yine gitmek isterim ama fiyatı bize göre yüksek . Giden dinlenmiş ve memnun olacağına inandığım bir otel.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsüper
herkeze tavsiye ederim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Side Star Park Side

Şikayet Et