Ana Sayfa İletişim

Altınkum Park Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Altınkum Park Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Altınkum Park Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Cem beye ilgisinden dolayı teşekkür ederim uygun fiyat güzel yemek yakın deniz istiyorsanız tercihiniz olmalı


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÖlümle tehdit edildik
Bu otelde konaklamak isteyen kişilerin dikkatine;
Otele girdiğiniz anda sizi "şaka" gibi karşılayan müdür yapmanız gerekenleri sıralıyor. su alabilmek için bileklik şart yoksa size bıçak çekilebilir. Evet size bıçak çekebilecek hem de iki tane, kadar şuursuz ve tehlikeli barmeni var. Müdür nazi kampı işletir gibi sizinle hadsiz ve tehditkar şekilde konuşabiliyor hatta sınırı aşıp ölümle tehdit edebiliyor. Otel sahibine olanları ve olası tehlikeleri iletiyorsunuz anca önlem almıyor. geçiştirme önlem olarak vasıfsız birini müdür diye getiriyor ki barmen garson kimse onu takmıyor, yukarıdaki bıçak olayı bunun göstergesidir. Temizlik çevreden çağrılmış teyzeler elinde yani bir kurumsallık ve disiplin yok. Eğitim hiç birinde yok. Sonuç bir kaç gün dinlenmek isterken canınızı korumak için kendinizi karakolda buluyorsunuz. Çevre güvenliği bile olmayan otelde kendi kendinize sabaha kadar nöbet tutuyorsunuz. İnanılması güç ama gerçek olaylar bunlar sonuç hukuksal süreç başlatıldı gerekli şikayetler yapıldı dava açıldı. Gitmeyi düşünenler bir kez daha düşünsünler otel hakkında.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Altınkum Park Hotel Side

Altinkum

Şikayet Et