Ana Sayfa İletişim

Gypsophila Holiday Village Hotel - Okurcular Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gypsophila Holiday Village Hotel - Okurcular hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gypsophila Holiday Village Hotel - Okurcular Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Rezalet
Arkadaşlar 04.07.2018 tarihinde otele, ailemle giriş yaptik. 2 gün sonra bulunduğum binadaki yan odaya ve alttaki 2 odayı 8-10 kişilik bekar erkek gurup alındı. Receptiona sorduğumda müdürlerden birinin yeğenleri olduklarını öğrendim. O gece tam bir kabustu. Adamlar zil zurna sarhoş gecenin 3 unde kapılar vuruluyor, bağıra bağıra küfürlü konuşmalar. Eşim ve kızım doğal olarak çok korktu. Birkaç kez receptionu aradim. En sonunda gece müdürüymüş o geldi ve sustular. Sabah şikayet için gittiğimde orada bulunanlar özür dilediler birdaha yaşanmayacak diye sözler verildi. Ama ertesi gece aynı şeyler tekrar. O gurup fitil gibi sarhoş (sonra ogrendim, otel barındada olay cikarmislar) bağıra çağıra lanet olsun silahım yok almadım yanıma gibi sözler küfürler. En son recepciyona gidip gece müdürü olan beye durumu ilettim. Saolsun o biraz ilgilendi. Ama benim 5 günlük tatilimin içine ettiler. Şuan otelden yazıyorum ve birazdan çıkacağım. Ailesiyle gelmeyi düşünenler tekrar birkez daha düşünün derim.Hastanede biten tatil!!!
Bu sene Gypsophilia?da 7. Kez konakladım ve sanırım tesisin en kötü yılı/dönemi bu sefer oldu. 12-16.09.2016 tarihlerinde üç oda alarak ikinci kez de ailem( annem-babam ve abimin ailesi) ile birlikte kalmış olduk.

Resepsiyonda misafir karşılama/ilgi/alaka, Hijyen, temizlik yönünden ortak kullanım alanlarında gözle görülür bir kalite kaybı, ilgi kaybı var. Misafirlerin de tesisi kullanımda ilgi ve alakaları sanırım en kötü bu sene idi. Misafir kitlesinde de gözle görülür bir değişim var. 80 yaş üzeri olan anne ve babam için resepsiyonda restauranta yakın bir adet oda talebim bile geri çevrildi.

Bu sene 12 yaşındaki oğlum tatilin son günü kulak ağrısı ile güne başladı ve akşam Ankara?ya ulaşır ulaşmaz Güven Hastanesi acil servisine gittik ve havuzdan kapmış olduğumuz Dış Kulak Enfeksiyonun sonucunu günde 2X1gr augmentin antibiyotik ve diğer ilaçları kullanarak maalesef 10 gün daha yaşamak zorunda kalacağız.
Yolculuğun ardından hastanede gece yarısı çabalamak/hastane masrafları ve sonrası da cabası. Sanırım böyle bir otelin en fazla dikkat etmesi gereken yemek kalitesi ve temizlik(hijyen)olmalı ki bu sene bu ikisini de kaybettiğinizi görüyorum. Kaldığımız 5 gün boyunca yediklerimizden rahatsızlık(mide rahatsızlıkları) duyduğumuzu da belirtmek isterim.

Temiz bir denizi ve güzel bir konumu var. Otel içi planlaması ve yerleşimi gayet başarılı.
Böyle güzel ve köklü bir tesisin bu şekilde yönetim zaaflarından ya da koşullardan dolayı hijyen ve yemek kalitesinden taviz vermeye başlaması beni gerçekten üzdü.

Bu şekilde devam eden bir yönetim anlayışının uzun süreli devam etmesinin de mümkün olmadığını düşünüyorum ve ivedilikle müdahale edilmesi gerektiğini belirtmek istiyorum.

Şimdiye kadar 7 defa ziyaret etmiş olduğum bu otele bir daha ailem ile birlikte gitmemin mümkün olmadığını düşünüyorum ve havuzda da hijyen arayanlar için uygun bir otel olmadığını düşünüyorum.
Çıkarken arabanı getirene kadar guzeldi
Arabamı girerken sağlam verdim ama çıkarken sağlam alamadım malesef. Sadece özür dilediler sağ olsunlar. Yaptığım 3 gün tatil 1 hafta sanayideberbat
12.07.2016 tarihinde giriş yaptığımız ve halen konakladığımız otelde saçma sapan olaylara şahit olduk. Öncelikle tatilimizin ikinci günü acilen otelden çıkış yapıp şehir merkezine gitmemiz gerekti. Saat 13.55 de resepsiyonu arayıp aracımın resepsiyon önüne, otoparktan getirilmesini istedim. Saat 14.15 de gittiğimde aracım orada yoktu. Resepsiyon görevlisi hanımefendi otopark görevlisinin şu an burada olmadığını ancak saat 15.00 gibi aracı vereceklerini söyledi. Bunun üzerine ben aracımı kendim almak istedim (otel bahçesinde olduğunu düşünerek) görevli bana kapıdan yol tarif ederek 35 derece sıcagın altında belli bir süre aracımı bulmaya çalıştım. Aracımı otelle ilgisi olmayan boş bir araziye koymuşlar. Daha sonra işlerimi halledip döndüğümde aracımın tekrar park edilmesi için anahtarı verecek kinseyi bulamadım çünkü ilgilenmediler.superdi hersey
temmuz ayı için 3 yetişkin 3 cocuk yasları 13 10 9 uygun bir fiat alırsam yine gelmek isterim hotelinize ilginiz için şimdiden tesekkurler
iyi bir tatill memnun oldum
19 girriş 23 haziran 2013 çıkışlı ailemle kısa bir tatil yaptım.herşey güzeldi.resepsiyon mutfak ve yemekhane çalışanları genç garsonlar odaları temizliyen görevliler animatörllerin sadece 2-3 tanesi çok güler yüzlü ve samimi ancak biz türk misafirler malesef tüm aktivitelerin yabancı misafirlere göre yapılması ve akşam saat 10.30 daherşeybitti hadi gidin yatı der gibi tüm eğlencenin bitmesi bizi sıktı mecburmuyuz animatörlerin sattığı disko biletini alıp alanyaya gitmeye.bir piyanist canlı müzik yapsa birkaçtane türkçe eser çalsa5-10 tanede almanca parça çalsa hepberaber eğlensek kötü mü olurdu çğkmu pahalı bu organizasyon bu arada unutmadan söyleyeyim kahvaltı ve yemekler şahaneydi kutluyorum tüm yetkilileri. yine geleceğim en kısa zamanda.saygılarımlaiyi bir tatill memnun oldum
19 girriş 23 haziran 2013 çıkışlı ailemle kısa bir tatil yaptım.herşey güzeldi.resepsiyon mutfak ve yemekhane çalışanları genç garsonlar odaları temizliyen görevliler animatörllerin sadece 2-3 tanesi çok güler yüzlü ve samimi ancak biz türk misafirler malesef tüm aktivitelerin yabancı misafirlere göre yapılması ve akşam saat 10.30 daherşeybitti hadi gidin yatı der gibi tüm eğlencenin bitmesi bizi sıktı mecburmuyuz animatörlerin sattığı disko biletini alıp alanyaya gitmeye.bir piyanist canlı müzik yapsa birkaçtane türkçe eser çalsa5-10 tanede almanca parça çalsa hepberaber eğlensek kötü mü olurdu çğkmu pahalı bu organizasyon bu arada unutmadan söyleyeyim kahvaltı ve yemekler şahaneydi kutluyorum tüm yetkilileri. yine geleceğim en kısa zamanda.saygılarımlaÇOK GÜZELDİ
05-12 Eylül 2011 tarihleri arasında ailem ile birlikte kaldım hizmet, kalite süperdi özellikle çalışan tüm personel özenle seçilmiş gibi güleryüzlü, yardımsever ve çalışkanlar animasyon ekibide aynı şekilde çok başarılıydı, yemekler çok çeşitliydi, her tür et , sebze ve meyve bulabilirsiniz, demleme çay var, içecekler kaliteli tek olumsuz yönü denizi çakıllı  Sayfa: 1  

Gypsophila Holiday Village Hotel - Okurcular Alanya

Şikayet Et