Ana Sayfa İletişim

Asmalı Köşk Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Asmalı Köşk hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asmalı Köşk Konum: , Ağva, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

dinlenme
Evet çok eski bir bina yenileme yapılması gereken bir çok nokta var. Lakin butik bir otel ve çalışanlarda ellerinden geleni yapmaya özen gösteriyorlar. Ayrıca şirin bir belde bura da 5 yıldızlı otel konforuna sahip imkanlar beklememek lazım. Bir insanın bir insana APTAL diye bilmesi için kendisinin inanılmaz zeki olması lazım... Topu topu 4 saat vakit geçirdiğiniz insanlara bu şekilde hitap etmek yanlış. Beğenmediğiniz hoşunuza gitmeyen bir şey var ise otel sahibi ile muhatap olunup çözülebilir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumcahil otelclikle alakası olmayan aptallar sürüsü
telimi neden vereyim..böle pis bir yer görmedim,,kız arkadaşım ve diğer arkadaşımla gittik,,aman allahım,,işletmeye bakan çocuk tam cahil,,resepsiyon tam varoş,,bi bk bildiğini sanıyo,,kahvaltıyı görünce,,yer pis hemen kaçtık,,internettekiyle alakası hiç yok,,,gitar çalan aman allahım,,kaçtık dışarıya,,balık mıydı leşmi yedik,,,sakın gitmeyinn...resepsion kız,,,kız dicem bayan demem adam gibi bişey,,,sadece yalan


%40 %0 %60
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumben internetteki fırsattan bu oteli resimlere bakarak beğendim arkadaşlarıma birlikte gidelim diye yola çıktık İşletme müdürü Gökhan bey i arayı 2 deluxe oda olarak karttan parayı çektirdik standart odayla deluxe odalarda fiyat farkı vardı haftaiçi beni arayıp tekrar teyit için aradığında ben kendisine 2 deluxe olduğunu tekrar belirttim tamm deyip kapattı.haftasonu büyük bir hayal kırıklığı yaşadık çünkü bir deluxe birde ufacık bir oda ayarlanmış aynı paraya üstelik bunu dile getirdiğimizde telafi edeceğini belirterek ikna olduk.akşam yemeğine indik balık olarak çupra levrek var dediler bizde çupra istedik aradan yarım saat geçti garson yanımıza gelip çupra kalmadığını levrek yapabileceklerini söylediler çok kızdık çünkü biz pişen balıkların geleceğini düşünerek beklerken daha balığın olmadığını istersek levrek yapabilieceklerini söylediler çok bozulduk ve benimle birlikte gelen arkadaşlarıma çok mahçup oldum.bize hizmet veren Erman adlı arkadaşımız bizi memnun etmek için elinden geleni yaptı.Çıkıştada bizden ekstra bir para aldılar üstelik telafi edeceklerini bizi dahada madur ettiler diyebilirim.birde eksiğimiz neydi diye sormuşlar bizi memnun edemeyen bir işletme müdürü koymuşlar ben şimdi bir daha asla oraya gitmem tandıklarımıda asla tavsiye etmem


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumArkadaş az bile yazmış, maf oldum ömrü hayatımda böyle rezillik bi otel işletmesi görmedim, yatak berbat havlu asırlık heryer pislik içinde, sabaha kadar uyuyamadım.o kadar çok sinek var ki hiç bi ölem alınmamış, heryerim sinek ısırıgından kabardı, yemek verilen yer pislikten gecilmiyo, sabah kahvaltısı diye önümüze koydukları şey şok geçirdik, bu arada kaşarlı tost yemeyin sakın kusmaktan bitap düştüm,işletme sahibi sürekli para yolmaya çalışıyo.adamın otelçilikle alakası yok,ben internetteki fotolara yanıldım parayı peşin ödemiştim.otobüsten inip oteli görünce iş işten geçmişti. kendi paramızla kendimiz rezil olduk.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMerhaba,Ağva ya ilk defa gittim.Asmalı köşkte kaldım,kesinlikle çok güzeldi.Odalarda şöminemizin kokusu dışında başka hiç koku yoktu.Çalışanların ve işletme sahibinin güler yüzlü olması bizi çok mutlu etti.Göstermiş oldukları misafirperverlik için çok teşekkür ederim


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezillik
Otelcilikle uzaktan yakından alakası olmayan bir işletme. İnsan iyi bir şeyler yazmak istiyor ama inanın ömrüm boyunca böyle bir rezil otel görmedim.
- Odaların resimlerini çok güzel çekmişler ama dikkat ederseniz hiç bir yerde düzgün bir banyo resmi yok. Banyo rezalet ötesi ve kapısını kapalı tutmazsanız oda lağım kokuyor.
- Buraya dikkat: Şömineli odayı doğal olarak daha pahalı satıyorlar, biz de bu keyfi yaşamak için şömineli oda tercih ettik. Şömineye ıslak odun koyuyorlar, sorduğunuzda malesef kuru değiller diyorlar. Akşam şömineyi yakmak için odanıza geliyorsunuz şömineyi kurmuşlar ama çakmak kibrit vs. yok. İstemek için otel odasında bir telefon yok, kendi cebinizden aramanız lazım ya da aşağı ineceksiniz. Otel resepsiyonunda kimse yok, hepsi karşıdaki cafede oturuyor. Aman şömine diye kanmayın, sıcak sıcak yakıcaz diye heveslenmeyin.
- Gece susadınız otele bakan kimse yok. Normal servisi karşıdaki sahip oldukları cafeden yaptıkları için cafe de kapalı. Dışarıda bulursanız ne ala.
- Yemek verdikleri yer kahvehane türü bir yer. Dışarıdan da insanlar girebildiği için dolu. Yemeğe olur da geç gelirseniz size ayırdıkları masayı dışarıdan gelen müşterilere veriyorlar.
- Odada gece böcek öldürdük.
- Suit diye bir odaları var, ekstra para verip aldık böyle bir komedi olamaz, diğer odadan tek farkı sadece çarşaf serili tek bir yatak ve bir adet fazla pencere.
- Şömine rezaletini çıkışta şikayet edip şömineli oda için aldıkları ekstra parayı iade talep ettiğimizde karşımızda yumruğunu sıkan ve bağıran bir kişi bulduk.
Böyle bir otel işletmeciliği Anadolu'da bile olmaz. Bu rezilliği belki birkaç kişi görür diye üşenmedim buraya yorum yazdım. Ağva'da kalacağınız zaten 1-2 gün, onu da ziyan etmeyin.


%59 %14 %27
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBATTI
24.03.2012 tarihinde konakladığımız Asmalı Köşkte resmen rezil olduk.
-Odamızda lağaM kokusu olmasına rağmen odamız değiştirilmedi.
-Akşam yemeğini ve kahvaltıyı kahvehaneyi andıran bir barakada verdiler.
-Lütfen "canlı müzik eşliğinde akşam yemeği" reklamına kanmayın.Bütün gece kırık bir gitarla arabest şarkılar söyleyen genç bir çocuk vardı, okadar.
-Ayrıca barakadaki soba yakılmadığı için o berbat yemekleri yerken resmen donduk.
-Gerçekten paramızla REZİL OLDUK!


%56 %19 %26
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Asmalı Köşk Ağva

Şikayet Et