Ana Sayfa İletişim

The One Club Hotel Sarıgerme Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer The One Club Hotel Sarıgerme hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

The One Club Hotel Sarıgerme Konum: , Dalaman, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

GÜZELDİ
Otelin konumu güzel çam ağaçları arasında temiz hava sesiz sakin bir yer tam kafa dinlenecek yer odalar güzel temiz her gün temizleniyor .yemekler tavuk ağırlıklı çeşit bol idare eder plajı denizi güzel servisle gidiliyor personel güler yüzlü kibar otelin sahibi konuklarla tek tek ilgileniyor 2 kat odaları tavsiye ediyorum odalarınız resepsiyon ve ortak kullanım alanlarına uzak olmasını tercih edin gürültülü oluyor Ben gittim tatilimi güzel bir şekilde yaptım her şey güzeldi animasyon tarzı eğlence bulunmuyor bu fiyata burası gayet güzel tavsiye ederim  Sayfa: 1  

The One Club Hotel Sarıgerme Dalaman

Şikayet Et