Ana Sayfa İletişim

Barut Sorgun Sensatori Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Barut Sorgun Sensatori Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Barut Sorgun Sensatori Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Berbat
İngiliz kız arkadaşımın ailesiyle tanışmak için otele giriş yapacaktim güvenlik resepsiyonu aradı sonra resepsiyon da gözlüklü arapça benzeyen biri yalniz 30dk kala bilirsiniz lobide aksi takdirde 50? vermeniz lazim dedi,misal ben otelde kalsam arkadaşım gelip 1 saat lobide oturamayacak mi! Nasıl bi otel sistemi gören g-50 zirvesine evsahipliği yapıyor sanır.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumDomuz eti ile hayal kırıklığı
Otele giriş yaptığımız gün akşam yemeği için ana restauranta geldiğimizde açık büfede 3-4 çeşit DOMUZ ürünü olan yemek ile karşılaştık. Bu konuda Ets tur rezervasyon sırasında ve voucher da hiçbir uyarıda bulunmamıştı.Konu ile ilgili bilgi almak için yetkili cagirdik ve yanıt olarak otelde domuz ürünüservis edildiğini öğrendik. Neticede aç kaldık ve dışarı çıkıp başka bir yerde yemek yedik.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Barut Sorgun Sensatori Hotel Side

Şikayet Et