Ana Sayfa İletişim

My Aegean Star Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer My Aegean Star Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

My Aegean Star Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Temizlik yönünden zayıf bir hotel. Biraz daha önem verilmeli temizliğe.yemekler güzeldi. Animasyon ekibi eğlenceliydi.genel olarak güzeldi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Bu otelde tatil yapacaklar lütfen dikkate alsında parası boşa gitmesin. 2 gün kaldığımız otelden neredeyse 2. Gün terk edip çıkacaktım.
Oda temizliği diye bir şey yok, ilk girdiğimizde tuvalet pisti, söylediğimizde atlanmış denildi. Odanın banyo ışığı yanmıyordu, 4 kere söyledikten sonra ancak akşam 11 de ampul değişti. Odalarda buzdolabı çalışmıyor, telefonlar çalışmıyor. Sabah odadan
Çıkarken odanın temizlenmesi için kapıya kart astığım vede 2 kere söylememe rağmen oda temizliğ yapılmadı. Yemek içmek konusunda yine sıkıntı büyük, yemek çeşidi az. En büyük sorunda otelde buz yok, dolap arıZalıymışta falan filan. Böyle bir şey olurmu. Bozuksa yaptıracaksın yada yedeğin olacak, oda olmuyorsa dışardan buz temin edeceksin ama yok demeyeceksin. Bir kaç uyarıdan sonra ancak buz geldi. Oda sınırlı. Aşırı derecede sivri sinek var akşam bahçede oturamıyorsun. Gitmek iseyen varsa bir kez daha düşünsün.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

My Aegean Star Hotel Kuşadası

Karaova mahallesi, Mustafa Birden sokak No:15, 09400 Kuşadası/Aydın

Şikayet Et