Ana Sayfa İletişim

Gümüldür Cactus Club Yalı & Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gümüldür Cactus Club Yalı & Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gümüldür Cactus Club Yalı & Resort Hotel Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

HARİKA
öncelikle İZMİRli olupta ÖZDEREDE böyle bir otel olduğunu bilmememiz çok yazık harika bir 3gece 4gün geçirdik tüm çalışanlara güler yüzü samimiyeti için teşekkür ederiz özellikle havuz bardaki TUNCAY BEY AĞAÇ BARDAKİ ÇALIŞANLAR LOKANTASINDA ÇALIŞAN PERSONEL.Hepsine teşekkür ederiz.Yemekler çok güzel ve lezzetli her damak tadına hitap ediyor havuzlar çok temiz güzel odalar çok temiz her gün temizleniyor çarşaflar havlular değişiyor banyolar pırıl pırıl ANİMASYON ekibi harika DENİZİ süper daha ne olsun.HERKESE TAVSİYE EDERİM


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Gümüldür Cactus Club Yalı & Resort Hotel İzmir

Şikayet Et