Ana Sayfa İletişim

Julian Club Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Julian Club Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Julian Club Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

süperdi
Mükemmeldi çok beğendik çok eğlendik yemekler çok leziz tek önerim wifı nin ücretsiz olmasıTatil
Otel de 3 günde bir çarşaf değiştiriyorlar banyoda kulak çöpü yok duş Jeli yok terlik yok hijyen değil odalar odaya su sadece ilk girdigin gün vermekteler resepsiyon da muhatap olabilir bilir kişi insan yok sorun çözmek çok zor aksine sorun yaratıyorlar havlu ucretliymis bu arada lobide yırtık koltuk mevcut isterseniz görüntüsünü atabilirim anlatmak istediğim nokta şu bu otel nasıl olurda 4 yıldız alır halen bunu anlamıyorum hiç mi denetlenmiyor bu otel işini sevmeyen varsa çalışmasın kimse kimseyi zorla çalıştırmıyor bu devirde yonetici vasfı taşıyan bir kişi gormedim otelde bunu belirtim bu otelde ilk ve son tatilim oldu sizde bu oteli sitenizden kaldırın lütfen handigap resmen ets nin böle bir otelle çalışması.Berbattı !
Büyük umutlarla ve dinlenme amacıyla gittigimiz otelde apart bölümünde kaldık. 24 saat sıcak su var dıyorlar ancak soguk su da dus alıyorsunuz ! İyi yanlarına bakarsak yemeklerı oldukca güzeldi ancak bız apart bölümünde kaldıgımız ıcın oldukca yuksek fıyat odedık yemeklere. Şehir merkezine ve pazarlara ve özellikle denize çok uzak oldugundan otelde yemek yemek zorunda kaldık ve cok masrafa girdik.

Tekrar Düşünün bence..

Saygılarımla
  Sayfa: 1  

Julian Club Hotel Marmaris

Adnan Menderes Caddesi 4
Marmaris 48700
Turkey

Description: 223 rooms

Şikayet Et