Ana Sayfa İletişim

Winni's World Hotel - Winnis World Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Winni's World Hotel - Winnis World Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Winni's World Hotel - Winnis World Otel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

memnun kalmadık
otele bir bayan arkadaşımı gönderdim yabancı uyrukluydu çok kibar nazik kültürlü bir bayandı.Bu misafirime orada bir uzun boylu respsiyon görevlisnini çıkarmadığı zorluk kalmamış gittiğimde odamı temizletmiyorlar ne istesem bu bayan yok diyor.Misafirim türkçe bilmediğinden bütün yapılanlara göz yummuş.bu bayan iyi degil kimse buranın sahibi bu kişiyi degiştirsin.türk turizmine yakışan bir kişi bulsunTercih hatası...
Reviewed September 5, 2011


1

person found this review helpful
Gitmez olaydık! tatilde oturup ağlayacağım hiç aklıma gelmezdi.Kendi kaderine terk edilmiş bir otel'den ne beklenilirse ancak onu bulabilirsiniz. Şaka gibi....
İlk olarak oda konusunda sorun çıktı. Bize iki seçenek sundular. Balkonlu bir oda, televizyonu bozuk ve balkonsuz bir oda tamamen izbe, sıkışık ve can sıkıcı. Bu odaların dışında oda var mı diye sorduğumuzda ise mırın kırın ederek var olduğunu ancak odaların temizlenmediği bilgisi verildi. Bu sürede biz de temizlenmesini bekleyebileceğimizi söyledik ama onlar ağızlarındaki baklayı çıkarttılar ve odalarda teknik arızaların olduğunu söylediler. Biz de balkonlu odayı seçtik ve ne ile karşılaşalım! Balkon çok sıkışık, hiçbir manzarası olmayan bir yer! Odanın her yerinde sinek ölüleri, banyo küveti ve lavabo dahil! Musluk akıtıyor, sifon çalışmıyor, otel 24 saat sıcak su var demesine rağmen sıcak su yok, buz gibi! Yetkililere söylediğimizde ise “bekleyin, suyu akıtın sıcak su gelir” dediler! Klimayı açtığımızda ise su akıttı ve yatagımızı ıslattı! Dahası gri ve tozlu yataklar, havlular,çarşaflar….
Yemekler bozuk malzeme ile hazırlanmıştı ve aç olduğumuz için yemek zorunda kaldık. Bar’a içmek için koydukları su çok klorlu ve kötüydü. Sabah kahvaltısı çok kötü malzemelerden yapılmıştı!
Bu otelde ancak 1 gün dayanabildik ve ayrılmak istedik ancak bizden rezervasyonun tüm ücretini istediler. Almadığınız ve almak istemediğiniz bir hizmetin parasını neden veresiniz ki?
Otelde, animatör Samet bey var, o bize yardımcı olmaya çalıştı, ancak diğer çalışanlar bizimle hiç ilgilenmedi. Özellikle Pınar hanım, Fuat bey tam bir paragözdü.
Otelin sahibi bir Alman, Winnie diye biri. Almanların otelleri nasıl yönettiğini gayet iyi anladık! Türk turizmi’ nin yüz karası bir tesis ve Alanya’ yı temsil etmiyor. Buraya sakın gelmeyin. Otel işletmecileri eğer bu yazıyı okuyorsa, kendilerine çeki düzen versin ve etraflarına bir baksınlar.
  Sayfa: 1  

Winni's World Hotel - Winnis World Otel Alanya

Şikayet Et