Ana Sayfa İletişim

Lyra Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Lyra Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Lyra Resort Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Paraya yazık
Gittiğiniz gün cok ilgili oluyorlar hoşumuza gitmişti ama gün geçtikçe ilgisizlesmeye başladılar kapıya temizlik kartı asmamıza rağmen oda temizlenmedi sampuan istedik odaya bırakılmadı perişan olduk gidip kendimiz istedik temizlikçi bayan veremeyeceğini söyledi. Havuz fena değil ama denize sıfır olmasına rağmen girilmiyor aşırı dalga var cok taşlı yüzme bilmeyen hiç giremiyor ve cankurtaran Yok otelde bi kaza oldu ve doktoru yok. Ambulans 1 saatte geldi nerdeyse hastayı kaybedecektik. Kaza konusunda otel yönetimi cok ilgisiz hiç umurlarında değil. Animasyon konusunda iyiler fakat cocukları eğlendirmek için hergün aynı şarkılarla animasyon yapmaları insanı bunaltyor. Yemekler bol çeşitli ama çogu saçma şeylerdi ve hergün aynı şeyler cıkıyor damak tadınıza uymayınca hergün aynı şeyi yemek zorunda kaldık. Mini barları hergün düzenli doldurmadılar. Kısaca otelde tek sevdiğim havuzu ve sadece garsonların ilgisi ve güleryüzüydü. Aynı paraya cok daha iyi oteller var 5 yıldızlı olablr ama ultra lüks bi otel oldugunu düşünmüyorum bir daha asla gitmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
5 gün stres atmak için gittiğimiz tatilimiz stresle bitti, Otele girdiğimiz ilk günden beri sorun yaşadık, gittik havlu yok idare edin dediler, %100 doluymuş otel; havlu yokmuş, zorla havluyu aldık, plaj havlusunu 2.gün aldık, 2 gün sonra yatak yüzünden ben eşim ve çocuklarım bel ağrısı çektik, değiştirilmesini talep ettik, yatağın üstüne yorgan koyup nevresim geçirmişler, iptal edin rezarvasyonu çıkıyoruz dedik, yatağı değişelim dediler, değiştiler (başka odadan alarak değiştirildiğini söylediler), yine yatak aynı, yayları bitmiş, adam gibi et bulamazsınız, nerdeyse 5 gün boyunca hindi çıktı, aquapark havuzunun merdiveni kırık, ilettik bakılmadı bile, sokak köpeklerinin otelin içinde dolaşmasıda cabası, hatta 3.gün akşam yemeğinde sokak köpeği hızla yan masadaki evcil köpeğe saldırırken bir ailenin kızının arada kalmasına ve diğer köpeğin kızı itmesine sebep oldu, küçük kız korkudan kendine gelemedi, bunuda otele ilettik, verdikleri cevap; belediyeyi aradık gelen yok, , tek güzel yanı tatlıları ve animasyon ekibiydi, geçen sene mutlu olup, bu sene gene gelenlerinde hepsi de şikayetçiydi, 5 yıldızı şu haliyle kesinlikle haketmiyor, otelin tamamen elden geçmesi ve en az %100 personel artışı yapması lazım, yönetim değişmiş bu sene , personel sayısı çok az, personel ne yapsın, %100 dolu otele; az personelle gene iyi idare ediyorlar. Otopark sıkıntılı, araçları saçma sapan yere uzağa parkettik.Bunları her yerde duyuracağımı, Turizm Bakanlığına şikayet edeceğimi kendilerine de ilettim, dalga geçiyoruz zannediyorlar, kesinlikle şikayetçiyim ve verilen parayı hak etmiyorlar.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Lyra Resort Hotel Side

Şikayet Et