Ana Sayfa İletişim

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli - Çukurova Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli - Çukurova hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli - Çukurova Konum: , Adana, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

rezalet
26.01.2018 günü Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli-Adana'dan iki günlüğüne balayı için bir süit oda tuttuk. Gün içinde odama girdim, hazırlanıp damatlığımı giyip nikahıma yetişecektim. Bu sebeple de kapı kolunda dışardan "rahatsız etmeyiniz" yazısını astım. Sonrasında odamın kapısı 48 kez tıklatıldı. Ancak ben o sırada tuvaletteydim. 49. kez tıklatılmadan hemen önce kapıyı açmaya gittiğimde kapımın dışardan görevliler tarafından açıldığını fark ederek, çıplak olduğum için kapıya dayandım. İkramları olduklarını söylediler. Uygun olmadığımı söyleyerek oda kapımı suratlarına kapadım. Polis izni olmadan, tuttuğum odanın kapısı nasıl açılır? Durumu aşağıdaki görevli hanfendiye de bildirdim. Lafı kıvırdı kendisi. Benim dışarda olduğumu sanmış görevliler. Madem dışardayım, neden kapım 48 kez tıklatılıyor? Ayrıca ben kapının dışına "rahatsız edilmek istemediğimi" belirtmişim. Özel hayata müdahaledir bu. Ayrıca odama izinsiz giren çalışanlardan biri bayan. Ayrıca gece 01.30'da odamıza geldiğimizde klima bozuktu, oda buz gibiydi. Evlendiğim gece saat 01:45'te bize oda değiştirttiler. O kadar iyiler ki işlerinde, odaları kontrol etmeden veriyorlar. Hayatımda böyle rezillik yaşamadım, yaşamam da heralde.  Sayfa: 1  

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli - Çukurova Adana

Şikayet Et