Ana Sayfa İletişim

Selge Beach Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Selge Beach Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Selge Beach Resort Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

TAM ANLAMIYLA REZALET BİR TATİL GEÇİRDİM.
HAYATIMDA GEÇİRDİĞİM EN KÖTÜ TATİLDİ. ODAYA YERLEŞMEYE GİTİİĞİMDE ODANIN KAPISININ ARKADAN KİLİTLENMEDİĞİNİ GÖRDÜM. RESEPSİYONA MÜRACAT ETTİGİNDE İSE RESEPSİYON MEMURUNUN BANA BAĞIRMASI VE HAKARET ETMESİ İLE KARŞILAŞTIM. ÜSTELİK MEMUR OTELDEKİ KAPILARIN HİÇBİRİNİN ARKADAN KİLİTLENMEDİĞİNİ BAĞIRARAK SÖYLEDİ BUNUN ÜZERİNE BENDE SORUNU ANCAK TUR FİRMASI İLE 6 SAATTE ÇÖZÜME ULAŞTIRDIM. BUNUN YANI SIRA TEMİZLİK KESİNLİKLE YAPILMIYOR KARDEŞİMİN ODASINA ON GÜN KALMASINA RAGMEN KİMSE TEMİZLİK İÇİN UYRAMADI BENİM ODAMA İSE ON GÜN ZARFINDA KAVGA DÖĞÜŞ BİR DEFA TEMİZLİKÇİ BAYANI GETİRTEBİLDİM. TEMİZLİK VE PERSONELDEN İYİ YAKLAŞIM BEKLEMEYEN İNSANLARIN GİDİP KALABİLECEĞİ BİR OTELLLL.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Selge Beach Resort Side

Şikayet Et