Ana Sayfa İletişim

Sun Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sun Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sun Beach Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

çok çok çoooook memmun kaldım
kardeşimle gittiğim otelde personelinden tutunda yemeden içmeden sahilinden denizinden çok memmun kaldim .Herkese tavsiye ederim. Biz mutlu ayrıldık otelden .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotelde ilgi alaka çok güzeldi memmun kaldım
3 gun kaldiğiğmiz bu otelde girişten çıkışa kadar herşey çok güzeldi çalışanları güler yüzlü ilgili alakalı yemkleri ve içecekleride çok iyiyi deniz ve sahilide çok güzeldi herkese tavsiye ederim%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sun Beach Hotel Side

Şikayet Et