Ana Sayfa İletişim

Hotel Efe Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Efe hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Efe Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

ben tek kelimeyle hotel grand efenin berbat bir yer oldugunu söyleye bilirim. 10 gün boyunca abim yengem ve esimlen ordaydik ve hayatimda bu kadar bunaltici ve sikici bir tatil gecirmemisdim. hic kimseye tavsiye etmem bunu cani gönülden söylüyorum. akli olan oraya gitmez. oysa ne hayaller kurmusduk. ben almanyadan oraya geldim, fakat ordada kendimi rusyadaymisim gibi hisettim. türkler orda daha cok ikinci sinifdalar bana göre. müzikler ve animasyon genelde yabancilara itab ediyor daha dogrusu ruslara diyeyim ben. biz hic eglenmedik. all inclusiv diyorlar, fakat saat 23 den itibaren tüm icecekler ücretli. sahili icin sahil demeye bin sahit gerekir, cünkü kocaman taslar var hertarafta kücük suya girdiginizde ayaginiza batiyor. özelikle ayakkabi gidip almak zorunda kaldik. daha dogrusu baska sahillere gittik . yemekler soguk bayat ve hep ayni seylerdi. 10 gün boyunca rahatsizlik cekdim yemeklerden dolayi artik nasil yapiyorlarsa . animationu sirf is olsun diye izliyorduk kötüydü ve erken saatde odamiza cekiliyorduk. odalar temiz degildi adida hergün temizlik yapiliyor deniliyor. günleri iple cekiyordum almanyaya dönmek icin. bu oteli hic kimseye tavsiye etmem. issiz bir yerde cikip eglenme gezme imkaniniz bile yok, daha cok yaslilar oraya gitmeli. ben asla birdaha oraya gitmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Efe Kuşadası

Guvercin Ada Cad. 37
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et