Ana Sayfa İletişim

Aska Hotels - Just In Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Aska Hotels - Just In Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Aska Hotels - Just In Beach Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

21 haziran / 24 haziran 2012 tarihleri arasında aska just in beach otelinizde eşimle beraber kaldık. çok memnun olduk. personeliniz her daim güleryüzlü, yardımsever olması çok memnun edici. tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. çünkü bu güzel yerden sadece almanların yararlanması beni çok da memnun etmedi. türkiye deki böyle güzel yerden bence türkler daha çok yararlanmalı türk misafirlere oteliniz daha ucuz olmalı benim nacizane tavsiyemdir. sizlere çok teşekür ederim.  Sayfa: 1  

Aska Hotels - Just In Beach Hotel Alanya

Şikayet Et