Ana Sayfa İletişim

Özkaymak Falez Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Özkaymak Falez Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Özkaymak Falez Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat
Kalabileceğiniz en kötü otel çalışanlar çok ukala oda servisi aramayla zor geliyor.2010 yılından beri işim gereği otellerde konaklıyorum kaldığım en berbat otel diyebilirim kesinlikle tavsiye etmiyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Telefonda adliyenin mesafesini sorduğumuzda "yuruyürek 3-4 dk" diyen santral gorevalisine güvenerek geldiğim otel adliyeye 1.7 km yani yarım saat yürüme mesafesinde çıktı.Odalarda WİFİ yok! Klima çalışmıyor!Yalnızca yazın merkezi sistemden çalıştırdıklarını söylüyorlar!Hava 28° ve odalar cok sicak. Havlular eskimekten yırtılmış vaziyette. Fitness dedikleri yerde yarı calisir yarı calismaz vaziyette birkac alet var. Otelde 6-10 kisi arası erkek grupları kadın musterileri rahatsiz ediyor ve otelden çıt yok! Çıkmak istiyorum paramı iade edin diyorum onu da yapmiyorlar müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum diyorum yok diyorlar. Tek kelimeyle REZALET.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Antalya'nın göbeğinde prestijli bir otel görünümü veren bu oteli rezervasyon yapmak için aradığımda "tek bay kabul etmiyoruz" gibi çağdışı bir cevapla karşılaştım. Hangi devirde yaşıyoruz? Bugün Suudi Arabistan'da bile istediği otele özgürce girebilen bir erkek misafiri neye dayanarak reddedebiliyorlar? Cumhurbaşkanı tek başına gelse onu da mı geri çevirecekler? Anlamak güç.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Arkadaşlar bu otelde 31.07.2017 - 05.08.2017 tarihinde ailemle birlikte konakladık genel olarak otel ve çalışanlar iyi güleryüzlü Ancak benim rahatsız olduğum konuların başında otele sırf zamparalık için gelen kalabalık iranlı erkek topluluklar ve yine aynı amaç için tek gelen türk gençleri bunlar içip içip aile ortamıyla gelen gerek türk gerek yabancı turistleri çok rahatsız ediyorlar bu konuyla ilgili şikayetimi resepsiyona bildirdiğim halde ilgilenilmedi tabiki otelin rezervasyonlarda müşteri seçme gibi bir lüksü yok ancak rahatsızlık veren bu tür insanları otelden çıkartsa dahi iyi olur ayrıca oda tuvaletlerindeki banyolar çok kötü ciddi bir bakıma ihtiyacı var ayrıca otel çalışanları resepsiyonda görev yapan mehmet bey restorant şefi recep bey animasyon görevlileri ömer ,edi,natelia, ilgileri içinde teşekkür ederim


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAdıgeçen otel az daha gıda zehirlenmesinden gencecik insanları öldürüyordu. Oğlum hala hala halsiz bütün gün hastahanede geçirdi. Karakola ifade verip şikayetçi oldular.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET!
Nereden başlasam bilmiyorum. Hayatımda bu kadar kötü bir otel görmedim. 600 kişilik bir kongre düzenlendi bu otelde.Kongre sonunda yaklaşık 50-60 kişi mide bulantısı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Yemekler, temizlik, her şey berbattı. Gala gecesi gerçekleştirildi. OTEL TEK BİR ŞEYE ELİNİ SÜRMEDİ. Delegeler Gala Yerini hazırladı. Onu geçtim her yeri pislik götürüyordu. Kesinlikle buranın kapatılması ya da devlet tarafından HER ŞEYin kontrol edilmesi gerekiyor. Otel çalışanlarının seviyesiz davranışları herkesi çok rahatsız etti. GİTMEYİN, TAVSİYE ETMEYİN, KESİNLİKLE REZİL BİR OTEL!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Tek kelimeyle üzeri çizilecek berbat bir otel ...karşınızda muhatap bile yok ..çözüm hiçbir şekilde yok..tam anlamıyla rezalet..bakımsız ..odaları çok küçük...yemeğinden temizliğine herşey dökülüyor...hele ön büro müdürü ve resepsiyondakiler kesinlikle sorun çözmek müşteri memnuniyeti gibi bir kaygıları yok...fiyasko...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZİLLİK
Temmuz 2016 da 3 gün için gittim ama ve ancak 2 gün konakladım. O kadar çok sinirliyim ki.Her şey pis kokuyor.odasından restaurant'ına kadar her yer her şey pislik içerisinde.Klasik patron oteli ama bu biraz fazlası.otel içerisinde köpekler geziyor.birtanesi bildiğiniz avcı köpeği.ısırmaya kalkıyor herkesi ama patron olacak adam gülüyor sadece.zevk alıyor demek ki .köpekler müşteri tabaklarından yemek yiyor büfeden. Yemekleri çok kötü hazır köfteli yemekler,sararmış peynirler,çürük meyveler,gazı olmayan meşrubatlar ve çakma içkiler ayrıca temizlenmeyen odalar,kaba personel,en önemlisi kötü bir patron (otelde konaklayan kadın ve kızlara laf bile atıyor)hepsi bu otelde mevcut.hasta olmadan çıkmak imkansız.Odaların banyosunda taharet musluğu yok,duş sararmış ve yırtılmış bir perde ile kapatılmış bütün mermerler kirden rengi değişmiş.Yatakların yayları sırtınıza batıyor.Televizyon 10 kanal.yani kısacası toplama kampından hallice.paranıza ve canınıza yazık.
%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Özkaymak Falez Hotel Antalya

Şikayet Et