Ana Sayfa İletişim

Prince Ada Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Prince Ada Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Prince Ada Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Çok iyi
Otelin ismi Santa Maria olarak değişmiş.Ancak oda temizliği, yemeklerin kalitesi çok iyiydi.Gün boyunca animatörlerin gayretleri takdir edici. Tek olumsuz tarafı denize 250 mt oluşu. ancak saat başı otelin kumsala servisi var.Sonuç olarak ben çok memnun kaldım isteyenlerle detayları paylaşabilirim.İyi tatiller


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzeldi
yemekleri harikaydı.içecekleri markalı ve servisi oldukça iyiydi.personel alakadar ve düzgün giyimli.havuz ve odaları hijyenik.kısacası 3 yıldızlı bir otele göre artıları çok daha fazlaydı.tabi ki eksikleri de vardı.bunlar animasyon olmaması(yakında başlayacakmış)denize uzak oluşu(300 m.kadar)özel plajı olmayışı.hamam sauna fitness center olmayışı.ama olan tüm servisler 4-4 lük veriliyor.tavsiye ederim.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Prince Ada Hotel Kuşadası

Turkmen Mah Kustur Mevkii
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et