Ana Sayfa İletişim

USTABAŞ OTEL - Hopa Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer USTABAŞ OTEL - Hopa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

USTABAŞ OTEL - Hopa Konum: , Artvin, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Tatil
Bence denizin dibine gömülesi bir yer, yer yüzü bu kadar kötü bir yeri haketmiyorGazinonun gurultusu var saat bir ama hala uyuyamadim b une sacmaliktir  Sayfa: 1  

USTABAŞ OTEL - Hopa Artvin

USTABAŞ OTEL
Özelliği : Otel
Kategori : **
Adres :Cumhuriyet Cad. Hopa-ARTVİN
Telefon No :0. 466  351 57 84
Faks No :0.466 351 45 09
E-mail Adresi :
İnternet Adresi :
Verilen Hizmet :Standart

Şikayet Et