Ana Sayfa İletişim

TERZİOĞLU OTEL - Hopa Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer TERZİOĞLU OTEL - Hopa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

TERZİOĞLU OTEL - Hopa Konum: , Artvin, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Müşteriye Değer VERMEYEN BİR OTEL
Yaşamış olduğum bir olayı anlatmak istiyorum. Otel odasındaki eksiklikleri dile getirdiğim için otel yetkilileri beni KIRMIZI LİSTEYE ALMIŞLAR Aşağıda yaşananları anlattıktan sonra yorumu sizlere bırakıyorum. 20 Temmuz 2023 tarihinde otelde oda ayırttık odamız eski oda dediler mecburen kabul etmek zorunda kaldım. oda eski yerler fayans banyo sadece lavaboyu ve wc yi kullandım duşa kabin hiç iç acıcı değildi. gene olsun dedim.
Gece uyumadan önce telefonu şarja koyacaktım yataktan çok uzakta bir priz var fakat altında sehpa felan olmadığı için şarj sırasında telefonun konacak herhangi bir sehpa yoktu. bende girişe doğru açıkta mini buzdolabı vardı üstü boşta olduğu için ve başka priz olmadığı için buzdolabının fişini çektim ve telefonu şarja koydum gene yatağa uzak giriş kızmındaki diğmeden lambayı söndürdüm ve uyudum sabah 05 gibi uyandım ve lambayı yakmak için yataktan çıktım giriş kapısına yakın olan düğmeye gitmek isterken ayağım kaydı ve düşmekten son anda kurtuldum ( geçmişte kayak yaptığımız için ayaklarımız güçlü :) ). ayağı kayaya kaya lambayı yaktım ve fayans olan yer hep suydu. biraz inceledim buzdalabı erimiş ve olanca eriyik su odanın zeminine yayılmış. banyıdaki havlula kuruladım daha sonra uyudum.
sabah bu durumu otel görevlisine yaşadığım sıkıntılı durumu izah ettim ve şayet düşseydim kesin bir yerimi kıracağımı bu durumunda otel için hiç hoş olmayan bir durum olacağını izah etmeye çalıştım ve bu olayın başkasının başına gelmemesi için bir takıj önerilerde bulunarak. yatağı yakınına uzatma priz çekilebileceğini ayrıca fayansın üzerine bir yolluk konulabileceğini yapıla bilirse aydınlatma anahtarını yatağa yakın bir yere çekebileceklerini söyledim. görevli arkadaş sanki kendilerinin hiç suçu yokmuş gibi yok siz hatalısınız dolabın prizini çıkatmamam gerektiğini ve zaten eski oda olduğunu ve yakında yeniden yapılacağını vs sözler söyleyerek hemen savunmaya geçtiler. adam özür dilemek yerine bu şekilde hiç doğru olmayan bir tavır alınca bende Allah korusun bana bir şey olsaydı size dava ederdim dedim ve farklı bir söylem içine girmeden ücretini ödedim ve çıktım.
10 Ekim 2023 tarihinde telefonla Terzioğlu otelin resepsiyonunu arayarak yer ayırttık. akşam otele gittik ve oda kaydını yaptırmak istediğimde beni yönetim kararıyla yukarıdaki yaşananlardan dolayı kırmızı listeye almışlar kendilerince. sanki benimde çok umrumda müşterisine değer vermeyen bir işletmenin benim gözümde hiçbir şekilde değeri yoktur. Hakkımızı savunduğumuz için adamlar kırmızı listeye almışlar. yorum ve karar siz değerli okurlarındır. SaygılarımlaÇOK GÜZEL
HOPANIN VE KARADENİZİN EN İYİLER ARASINDA DİYEBİLİRİM, HİZMET VE KALİTESİ İLE PERSONELİN ÇOK İLGİSİ BENİ ÇOK MEMNUN ETTİ.GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YERLİ TURİZMİ ÖN PLANDA TUTUYORLAR.GÜVENLİ HUZURLU BİR MEKAN DOĞRUSU.YÖNETİCİLERİNE BAŞARILAR DİLİYORUM.  Sayfa: 1  

TERZİOĞLU OTEL - Hopa Artvin

TERZİOĞLU OTEL
Özelliği :Otel
Kategori :**
Adres :Sundura Mah. Rize Cad.27 Hopa/ARTVİN
Telefon No :0.466. 351 51 11
Faks No :0.466. 351 51 15
E-mail Adresi :terziogluoteli@ttnet.net
rezervasyon@hotelterzioglu.com
Verilen Hizmet :Standart

Şikayet Et