Ana Sayfa İletişim

PAPİLA OTEL - Hopa Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer PAPİLA OTEL - Hopa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

PAPİLA OTEL - Hopa Konum: , Artvin, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Rezalet
Papila otel Hopa şehir merkezine yakın olmakla birlikte,diğer otellerle mesafesi çok yakın..Otelde sıkıntılar daha girişte resepsiyonda başlıyor..Size sanki kalsanızda önemli değil kalmasanızda bakış ve hareketleri bar..Parayı senden kazanmıyorlarmış gibi bir havaları var..Odalar pis,yataklar düzensiz çarşaflar lekeli..Düşünüm ki tuvaletinde tuvalet kağıdı ve yüz havlusu yok..Daha ne söylenebilir ki..Gerisini siz hayal edin..  Sayfa: 1  

PAPİLA OTEL - Hopa Artvin

PAPİLA OTEL
Özelliği :Otel
Kategori :**
Adres : Ortahopa Cad. 32 Hopa/ARTVİN
Telefon No :0.466. 351 61 22 
Faks No :0.466. 351 29 75
E-mail Adresi :
İnternet Adresi :
Verilen Hizmet : Standart

Şikayet Et